Problem z wydechem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #665170 Reply
    Cinek
    Uczestnik
    • 32

Siema, gdy jechałem ostatnio dróżką był dół i kamień, zawadziłem tym kamieniem o wydech przy głowicy i odtąd skuter głośno chodzi. Na wgięciu nie ma żadnej dziury, lexz mi sie zdaje ze jest cos nie tak przy mocowaniu, wcześniej miałem na 1 szpilce bo 2 sie urwała, wiec myslałem ze sie przestawił, ale włożylem tam śrube, nastawiłem i jest równo, lecz skuter nadal głośno chodzi. Co moge jeszxze zrobic ?urwana szpilka została w środku głowicy, jak ją wyjàć ?

#665179 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

do wyciągania urwanych szpilek są wykrętaki, można naciąć dremelkiem góree śruby i próbowac płaskim śrubokretem, można dospawać go niej pręt i wykręcać..itd

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#665186 Reply
    Cinek
    Uczestnik
    • 32

Jak zobaczyć czy dziura jest przy cylindrze, czy dziura gdzieś w wydechu ? Jak daje mu gazu to dymi pod podłogą ale nw gdzie dokładnie

#665187 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

miałeś przykręcony wydech na 1 śrubę do głowicy, przywaliłeś kolankiem. to prawie pewne że masz przedmuch przy wylocie z cylindra

#665198 Reply
    Panuss
    Uczestnik
    • 3

Zdejmij calkiem wydech i wykrec najlepiej obie szpilki i wkrec nowe bo na jednej beda bokiem spaliny uciekaly i bedzie glosno chodzil

#665686 Reply
    Cinek
    Uczestnik
    • 32

Nic się nie stanie jak będą lecieć spaliny przy głowicy ? Przez tłumik też lecą ale jak zetkam go to nawet nie zakrztusi się

#665735 Reply
    Kiler
    Uczestnik
    • 27

Ehhh.. druciarstwo.Zrobić porządnie tak jak ma być na 2 szpilki dać uszczelkę,skręcić i nic nie powinno przepuszczać

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Problem z wydechem
Twoje informacje:

Back to top button