Problem z wyciekającym olejem Pro 50

Witam od ok 5 dni mam problem z wyciekającym olejem w Pro 50. Zawsze po krótkiej przejażdżce mam olej na bocznej stopce, łańcuchu i pod mocowaniem silnika. Może mnie ktoś naprowadzić skąd jeszcze może ciec olej http://zapodaj.net/fd31304fd37ae.jpg.html . Wymieniałem już komplet uszczelek silnika, uszczelniacz wałka zdawczego ale dalej leje :/ Wszystkie śruby dokręcone. Bardzo was proszę o pomoc w zlokalizowaniu problemu. Pozdrawiam

Sprawdź czy śruba od spuszczania oleju jest dokręcona i czy ma uszczelkę (oring). Jeżeli tam jest ok możliwe że masz pęknięty karter w którymś miejscu lub trzeba wymienić uszczelki ( ja u siebie w silniku zamiast uszczelek mam silikon do silników :P). Ściągnij także pokrywę od zębatki zadawczej i zobacz czy tam nie ma wycieku, u znajomego z tamtego miejsca także ulatuje olej

Mateusz Dzi�... napisał:

Sprawdź czy śruba od spuszczania oleju jest dokręcona i czy ma uszczelkę (oring). Jeżeli tam jest ok możliwe że masz pęknięty karter w którymś miejscu lub trzeba wymienić uszczelki ( ja u siebie w silniku zamiast uszczelek mam silikon do silników :P). Ściągnij także pokrywę od zębatki zadawczej i zobacz czy tam nie ma wycieku, u znajomego z tamtego miejsca także ulatuje olej

Śruba nie ma uszczelki ale tam napewno nie cieknie... Cieknie po bocznej stopce, i tym mocowaniu silnika po stronie stopki. Uszczelki tak jak pisałem wcześniej wymieniałem, olej cieknie zawsze po tym jak się przejadę :/