Problem z wyborem.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Problem z wyborem.

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #129098 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kolumbuss
    Kolumbuss
    Użytkownik

Zdecydowałem się na zakup skutera, ale mam problem z wyborem.Interesują mnie dwa skutery:Toros Fresco i Quantum 4t .Chciałbym się dowiedzieć który z nich jest ogólnie lepszy i mniej awaryjny.

#129100 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Sparrow93
    Sparrow93
    Użytkownik

Ja bym brał Quantum, z racji, że jest to 4t 🙂

Sparrow

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #129108 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Shyem
    Shyem
    Użytkownik

Toros Fresco to chyba też jest 4t ;o Ale Toros to jest submarka zippa… jednak ja bym brał Quantum. 😉

#129111 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kolumbuss
    Kolumbuss
    Użytkownik

A co przemawia za Quantumem ?

#129114 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

Chryste przecież to jest to samo !!! nad czym tu debatować .
    Jeden jest wykonany troszkę lepiej (i jest droższy) a drugi troszkę gorzej (i jest tańszy).
    Ot i cała filozofia.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #129117 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Shyem
    Shyem
    Użytkownik

Quantum ma lepsze wykonanie. 🙂

#129128 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

O ile lepsze? Oglądałem te wszystkie kłantumy nie kłantumy i to jest jedno i to samo. Jakość wykonania i tak nie dorównuje Kymco. A jesli chcesz koniecznie zmarnować 1000 zł i zasponsorować rynek i koniukturę kupując drożej to samo tylko w innym malowaniu to przecież Twoja sprawa i Twój wybór.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z wyborem.
Informacje o Tobie: