Problem z wyborem;/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Problem z wyborem;/

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe sylwek62 sylwek62 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kacu142
    kacu142
    Użytkownik

nie wiem co mam wybrać mam 2 możliwości kupić rometa routera ws 50 nowy tam z gratisami dodatkowymi za 2400zł bądź zippa shocka używka 2008 rok stan bdb cena 2000zł

Zdjęcie profilowe ziomek1
    ziomek1
    Użytkownik

wszystko chińskie!

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    kacu142
    Użytkownik

no niestety ale nie mam na tyle kasy aby sprostać kosmicznym cenom peugeota itp.. speedfighta 2 peugeot chciałem kupić to same roczniki 2003 zniszczone przebiegi po 15 tysiaków a ceny o ja pierdziele najlepsze stany po 4 tysiące za tak stary skuter nie mówiąc o speedfight 3

Zdjęcie profilowe przemy_slav
    przemy_slav
    Użytkownik

Z jednej strony router – nowy, będziesz dbał o niego od początku wg swojego uznania, docierał go (500-1000km), walczył z bolączkami typu coś się rozłączy, coś przestanie działać itd
    Z drugiej strony zipp – używka, prawdopodobnie już dotarty, ktoś już walczył z bolączkami wcześniej i prawdopodobnie je zlikwidował. Ale – nie wiadomo jak dotarty, czy dobrze, czy pierścienie nie są do wymiany, nie wiesz jak był dbany, jak był jeżdżony itd.
    Wybór jest na prawdę trudny. A i nie licz, że nic się nie będzie psuło ani w jednym ani w drugim. Jak błyskotliwie zauważył ziomek1 – wszystko chińskie!

ziomek1
    Użytkownik

a ja ci nie kazuje kupić peugeota, są tańsze np. cpi, sym, kymco takie skutery to ok. 2500zł kupisz w super stanie i rok ok. 2006

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    kacu142
    Użytkownik

Jest jeszcze junak 901 rs w moich planach

ziomek1
    Użytkownik

a italjet?

Zdjęcie profilowe Hindenburg
    Hindenburg
    Użytkownik

ziomek1 – sam niedawno chciałeś kupić markowy, oszczędni i bezawaryjny skuter za…500zł.
    A teraz już taki znawca jest z Ciebie?

ziomek1
    Użytkownik

czy mógłbyś się odemnie odczepić? nie widzisz że koleś szuka rady? no i co z tego że chciałem kupić tani skuter? nie wiesz czym jeżdżę to co sie mnie czepiasz?

Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Kacu, gdzie masz tego Routera 50 za 2400 zł? Sam bym go wziął, jakbym tylko DT w końcu sprzedał, bo na paliwo to ja już nie wyrabiam, a w teren u mnie nie ma nawet za bardzo gdzie jeździć.

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie