CBR 125 – problem z wkręcaniem się na obroty!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 CBR 125 – problem z wkręcaniem się na obroty!!

Tagi: 

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kełcapp1 kełcapp1 8 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kełcapp1
    kełcapp1
    Użytkownik

Witam . Mam problem z Hondą CBR 125 !!
    Odkąd kupiłem Honde nie chciała się wkręcać na obroty ( Max 7 tyś obrotów ) . Zapala ładnie itd . Miał ktoś podobną sytuację? . Ratujcie 😔😔

• Ten temat został zmodyfikowany10 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    siemankoo ! 😉
    • Ten temat został zmodyfikowany10 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

na pewno ktoś miał.
    tylko teraz tak – skoro sie na tym nie znasz to nikt ci nie wyjaśni diagnostyki motocykla w 3 s zdaniach. Skoro byś sie znał to byś sam wiedział gdzie szukac przyczyn.
    A tak to nawet nie napisałes czy gaźnik czy wtrysk.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    kełcapp1
    Użytkownik

Jest na gaźnik. Gdybym się znał to by mojego tematu tu nie było. Moduł regulator napięcia i gaźnik przemieniałem I nadal to samo . Zostały zawory I cewka ewentualnie

siemankoo ! 😉
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to masz do sprawdzenia podciśnienia, regulacje gaźnika, filtr paliwa, sprawdzenie zaworów, podmiana cewki, kabli WN, świec

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    kełcapp1
    Użytkownik

Zawory sprawdzone wszystko jest w porządku . Cewka moduł świecą nowe

siemankoo ! 😉

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    kełcapp1
    Użytkownik

Kompresja troszkę mi podpada . wykazuje 8.5 – 9 bara .Przypominam ze był juz u majstra i nie mógł właśnie dojść do niej

siemankoo ! 😉
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie