Problem z wkrecaniem na obroty dealim rodwin fi

Motor ma ciężko odpalić, potem nie ma mocy aż nie przekroczy 4/5k obrotów, potem motor ma problem i nie ma mocy na 4 biegu, a 5 to nawet nie opłaca się wrzucać, wcześniej mimo tego rozpędzał się tak do 120,teraz ciężko do 100. Motocykl jest na wtrysku i sam wtrysk wymieniałem i jest teraz zamiennik od Micry (ktoś kto robił taki sam motor twierdził że u niego wszystko dobrze działa). Sam grzebałem z tym motorem już wiele razy, ale już mi ręce opadają

wymieniłeś wtrysk czy wtryskiwacz… albo o którym elemencie wtrysku myslisz?
kompresje to ma jąką? przebieg jakiś? stan? wydajnośc pompy trzeba zmierzyć, poprawnośc wskazań czujnika temperatury, stan filtrów, wyregulowac zawory

Wymieniłem sam wtryskiwacz, jeżeli chodzi o regulacje zaworów to nwm jak to opisać bo się aż tak na tym nie znam ale nie wyglądają one jak w zwykłym cylindrze takim od chinola (bo z takim miałem styczność wcześniej) jeśli chodzi o przebieg to już leci ponad 20k a filtry wymieniałem ostatnio przy 16k. Ostatnio jak kompresja była sprawdzana to wyszło 9-10 a z tego co mi się kojarzy to też chyba trochę mało. Jeśli o pompę chodzi to była wymieniana dwa razy za pierwszym razem okazało się że ojciec złą zamówił (xd) teraz siedzi taka jak powinna być, a jak z wydajnością to nie mam pojęcia.

ale to że nie masz pojęcia albo że cos robiłes kiedys nic nie wnosi.
Trzeba posprawdzac to o czym pisałem (na poczatek)