Problem z wkrecaniem na obroty dealim rodwin fi

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Problem z wkrecaniem na obroty dealim rodwin fi

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 tygodni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #694094 Odpowiedź

Szymon Grzelak
    Użytkownik

Motor ma ciężko odpalić, potem nie ma mocy aż nie przekroczy 4/5k obrotów, potem motor ma problem i nie ma mocy na 4 biegu, a 5 to nawet nie opłaca się wrzucać, wcześniej mimo tego rozpędzał się tak do 120,teraz ciężko do 100. Motocykl jest na wtrysku i sam wtrysk wymieniałem i jest teraz zamiennik od Micry (ktoś kto robił taki sam motor twierdził że u niego wszystko dobrze działa). Sam grzebałem z tym motorem już wiele razy, ale już mi ręce opadają

#694101 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wymieniłeś wtrysk czy wtryskiwacz.. albo o którym elemencie wtrysku myslisz?
    kompresje to ma jąką? przebieg jakiś? stan? wydajnośc pompy trzeba zmierzyć, poprawnośc wskazań czujnika temperatury, stan filtrów, wyregulowac zawory

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #694209 Odpowiedź

Szymon Grzelak
    Użytkownik

Wymieniłem sam wtryskiwacz, jeżeli chodzi o regulacje zaworów to nwm jak to opisać bo się aż tak na tym nie znam ale nie wyglądają one jak w zwykłym cylindrze takim od chinola (bo z takim miałem styczność wcześniej) jeśli chodzi o przebieg to już leci ponad 20k a filtry wymieniałem ostatnio przy 16k. Ostatnio jak kompresja była sprawdzana to wyszło 9-10 a z tego co mi się kojarzy to też chyba trochę mało. Jeśli o pompę chodzi to była wymieniana dwa razy za pierwszym razem okazało się że ojciec złą zamówił (xd) teraz siedzi taka jak powinna być, a jak z wydajnością to nie mam pojęcia.

#694217 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale to że nie masz pojęcia albo że cos robiłes kiedys nic nie wnosi.
    Trzeba posprawdzac to o czym pisałem (na poczatek)

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z wkrecaniem na obroty dealim rodwin fi
Informacje o Tobie: