problem z wariatorem minarelli vertical

Mam taki problem że pasek nie osiada mi na tulejce wariatora brakuje jakieś 0.5cm, pasek jest za krótki i tez nie wiem jak dopasować dłuższy a dłuższe są jeszcze szersze i wtedy bedzie jeszcze wyżej na wario, przez to ma słaby start ciężko mu z miejsca ruszyć sprężyny sprzęgła najtwardsze. I największym problemem jest to że nie mam juz miejsca na dystanse ponieważ sam zabierak kopniaka ledwo się juz frezu trzyma. A i pasek jest schowany w kolektorze mocno.
Wario top racing next generation, przeciwtalerz top racing i pasek 747mm
skuter to mbk booster 1997

a jaka masz teraz szerokość paska? bo kupić pasek dłuższy to nie jest problem
oryginalnie masz jaki pasek?

Pasek 16,5x747 i już zjechany na 16 mm więc wpada troszkę głębiej w wario a dłuższe paski maja szerokość 17,5mm ale i tak jest za krótki

ale oryginalny pasek jest jaki? bo internety podają 16,5x8x752
ale są i dłuższe paski tak wąskie
można kombinować https://webmotors.hu/shop_ordered/2914/pic/meretek/Scooter-belt-catalogue-Dec-09-1.pdf

orginalny jest 16,5x747

oryginalny czy ten co miałes? bo wszelkie źródła podają że oryginalny jest jednak dłuższy

tak ale z tej tabeli co wysłałeś jak wpiszesz model paska to jest to pasek o długości 747mm taki jest w orginale na 100%

a kolejny dłuższy pasek węższy od tego co mam ma 793mm więc będzie za długi a na starym wario ten pasek co mam czyli 16,5x747 był też za krótki ale leżał na tulejce

a jeżeli pasek wyjdzie mi na samą góre wariatora a na kolektorze zostanie mi w połowie to nie będzie wolniej niż jakby na wario był tak samo na samej górze a na kolektorze na samym dole?

mieszasz.

nie rozumiem co mieszam ale w dużym skrócie bo rzeczywiście możesz nie zrozumieć o co mi chodzi co zrobić z tym paskiem aby wszedł na tulejke wariatora zaznaczając że nie mam miejsca na wale na dystanse bo braknie frezu