problem z v-max co proponujecie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) problem z v-max co proponujecie

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

lupilem filtr stozkowy i do tego dysze 88 i problem w tym ze wczesniej skuter lecial mi 63km/h a teraz ledwo wyciaga 56/57 gaźnik wyregulowalem co jeszcze proponujecie zrobić ????a ustawienie iglicy jaki proponujecie mam 4 rowki i teraz mam na 2 od gury

Anonimowy

kup jeszcze wiekszo dysze 95

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

PO co kupiłeś filtr stożkowy do seryjnego skutera ?? Wsadź spowrotem ten co miałeś bo stożek do seri so strata kasy …

Anonimowy

ej i jedna rada ode mnie jak kupiłeś taki zwykły filtr za 35zł to weź wyjeb za przeproszeniem to gówno chyba że chcesz czyścić gaźnik co tydzień
    ten szajs łapie wszystkie gówno jakie będzie w pobliżu
    ja się dosyć nawkurwaiałem przez to gówno i dosyć mam czyszczenie gaźnika

załóż lepiej tan seryjny, mogłeś nie wydawać tej kasy na filtr tylko dołożyć trochę i kupić sobie np gasbox i byś miał przynajmniej tego efekty

Anonimowy

a co daje gazbox i co to wogule jest i gdzie to się zaklada bo nie slyszalem o tym

Było już o tym wystarczy poszukać

SiWy

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

Daj na iglicy 3 rowek powino coś dac tylko, żę wtedy będziesz miał trochę większe zużycie paliwa.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie