! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z v max

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam w pełni rozblokowałem chyba tak sądzę skuter Magnus Rally 4t chinol zwykły ale mam problem ponieważ nie osiąga on prędkość maksymalnej przed rozblokowaniem osiągał 60 a teraz osiąga 70-75 zmieniłem moduł i rozblokowałem wario i gaźnik ale chyba sądzę ze trzeba wymienić dysze gaźnika na większą proszę pomocy doradźcie coś

Anonimowy

a co ty chciałeś wyciągnąć z zwykłego chinola jeszcze w 4T?? To po prostu jest max ze serii

Anonimowy

ZBYNIEK napisał:

nie osiąga on prędkość maksymalnej

😆 😆 😆 😆 😆 😆 A gdzie napisane że on ma latać 100?

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Anonimowy

no niewiem ale chyba powinien polecieć jakieś 85 po pełnym odblokowaniu a teraz mi leci 75 na 7000 obrotów czy opłaciło by się daćwiększą dysze główną jak tak to napiszcie o jakim rozmiarze

Anonimowy

Hahahaha Men nie rozmieszaj mnie chinol 85 ? =D chyba jak by go ktoś holował^^ a z resztą przy 85 km/h to on by się rozleciał =p

Anonimowy

Tak daj dysze główna większa naklejki polini, malossi i hebo to będzie latać 100kmh. Bo będzie mniejszy opór powietrza. 65 to i tak dobry wynik

Anonimowy

Chinole to powietrzaki a jest napisane że powitrzaki po pełnym odblokowaniu leca 75km/h a skutery LC 85km/h, więc niema co się dziwić ze tylko 75 leci

Anonimowy

Dysza nic ci raczej nie da, ciesz się że leci ci te 75km/h … Więcej nie zyskasz nawet po tuningu bo wydech prawie nic wario może ciutke tylko cylinder w 4T jest opłacalny i planowanie głowicy.

Anonimowy

Wieksza dysza może i by coś daża raczej tak, dostawałby więcej paliwa to by trochę więcej poleciał ale spalanie wzrosnie. Jak ci tak zalezy zeby te 80 leciec to można spróbować wieksza dysze albo poprostu dac trochę cięższe rolki 😀

Anonimowy

rolki a ja nawet teraz nie wiem jakie mam ile ważą wiec jak mam dać cięższe

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie