problem z tłumikiem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery problem z tłumikiem

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  slawekxxx 4 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #199280 Odpowiedź

slawekxxx
    Użytkownik

Witam,mam problem z tłumikiem.z przodu tłumika mam podlaczony taki gruby waż i on mi pękl i teraz głośno chodzi.ktos sie moze orientuje jak taki wąż fachowo sie nazywa i gdzie mozna taki dostac?

#199285 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Dobrze by było jak byś napisal jaki to skuter,4t,2t?Prawdopodobnie to przewód od sls i nie jest konieczny[blokada] a rurę wystającą z wydechu możesz zaślepić,a dostaniesz go w każdym serwisie za 1 piwo:)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #199288 Odpowiedź

slawekxxx
    Użytkownik

to jest skuter sharpy 50 longija 2t.przy kolanku wydechu jest taki gumowy wezyk i on idzie pod siedzenie i tam jest podlączony.wiem ze to jest nie potrzebne bo chodzi normalnie tylko ze głośno.jak WSKa.chcialbym zeby normalnie cicho chodzil.ostatnio podłaczylem kawalek weza ogrodniczego to cicho chodzil tylko od tych spalin tez mi pękl.

#199289 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

to zaspawaj otwór w wydechu i po kłopocie:)

#199290 Odpowiedź

slawekxxx
    Użytkownik

taki węzyk tez mam podlaczony do filtra powietrza.głupi http://www.czesci-moto.pl/galerie/k/kolanko-wydechu_22415.jpgwęzyk a nawet w google wpisalem czy allegro to nic mia takiego sie nie wyswietlilo

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #199291 Odpowiedź

slawekxxx
    Użytkownik
    #199293 Odpowiedź

slawekxxx
    Użytkownik

własnie wolal bym ten węzyk załozyc tak jak byl.widocznie do czegos to sluzylo

#199299 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator
    #199304 Odpowiedź

slawekxxx
    Użytkownik

Podziękował 🙂

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
Odpowiedz do: problem z tłumikiem
Informacje o Tobie: