Problem z szybkościa skutera

Skuter jedzie maksymalnie 30 km na godzine i dalej sie nie rozpędza

no i..?

... membrana w gaźniku ?

jedzie pod wiatr albo pod górkę?
wiesz - gość NIC nie napisał. Jak jedzie , jak pracuje silnik, co to a sprzęt.. i milion innych rzeczy które by spowodowały że taka zgadywanka by miała choć drobną racje bytu.

Mialem podobnie, membrana w gazniku była peknieta

Wombat napisał:

jedzie pod wiatr albo pod górkę?
wiesz - gość NIC nie napisał. Jak jedzie , jak pracuje silnik, co to a sprzęt.. i milion innych rzeczy które by spowodowały że taka zgadywanka by miała choć drobną racje bytu.

No wiem ... nie wysilił się za bardzo, ale kiedyś miałam "przyjemność" jeździć taką zabawką i taką samą sytuację jak przedmówca, w moim przypadku (po wyeliminowaniu wszystkich możliwych przyczyn awarii ) okazało się, że to pęknięta membrana.
Co prawda mechanik za wszelką cenę chciał wymienić cały gaźnik i skasować 250-300 zł, ale ja podjechałam sobie do sklepu motoryzacyjnego zakupiłam membrankę za 7 zeta, śrubokręcik, jedna śrubka, szybka wymiana i po problemie - co mnie ktoś będzie w d... robił(?!) ;)
Reasumując... niech Routerek sprawdzi czy ma całą membrankę, może to właśnie ta przyczyna...

Pzdr

a może niech sprawdzi czy nie jedzie pod górkę albo pod wiatr a może niech sprawdzi czy nie ma 15tys km przebiegu i zajechanego silnika, a może niech sprawdzi czy mu się przepustnica otwiera a może niech sprawdzi czy nie ma zjechanego paska, czy pasek na wariatorze wchodzi na góre, czy się korektor otwiera lub nie zacina a może niech sprawdzi czy ma wyregulowane zawory, sprawny moduł... wszystkie te przyczyny i cały worek innych są równie dobre jak twoja membranka.
Nie mamy bladego pojęcia czy wyje i nie jedzie choć silnik się kręci, czy nie ma siły się wkręcić czy to się stało nagle czy się pogłębiało. O niczym nie mamy pojęcia i mamy sobie zgadywać bo gość ma gdzieś napisać 4 słowa - przecież i tak się wysilił i łaskawie podzielił się z nami problemem. Aż dziwne że połowa forum nie rzuciła wszystkiego i nie jedzie do niego naprawiac mu skuter.

A może, a może ... wyluzuj Wombatku ;)
Ha ha ha, jak ja uwielbiam te Twoje wpisy :)

No dobra... jak zwykle masz rację:)
Ale Routerek mógłby się przynajmniej odezwać, czy to ta cholerna membrana, czy nie ! ;)

Pzdr.

Skuter ma 4000km przebiegu i to nie membrama i zwalnia strasznie pod górke !!!

Uuu ... przegrałam... Wombatku ratuj Routerka !!!

już ratowałem. teraz trzeba to posprawdzać

wydaje mi sie że to gaźnik jest źle wyregulowany jak go dobrze wyregulować albo iglica jest źle ustawiona na tych ząbkach ktos pomoże??

GOOGLE pomoże. narzędzie SZUKAJ pomoże.
Sugeruje wpisywać:
skuter regulacja gaźnika