Problem z światłami zipp

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #116136 Reply
    zipp50
    Użytkownik
    • 94

witam ma problem z swiatłami jak nacisne prawy albo lewy hamulec to swiatło swieci słabo.

#116150 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

Oznacza to, że światła w twoim wypadku są podłączone do akumulatora. W nowszych chińczykach elektryka jest tak zbudowana, że światła czerpią prąd od razu z iskrownika, który ma specjalne cewki na to.
    Musisz przerobić instalacje/kupić inną/kupić większej pojemności akumulator.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#116152 Reply
    zipp50
    Użytkownik
    • 94

a jak wyjmę akumulator to jest tak samo
    a jak bym przerobił i bym podłączył przez pośrednio do iskrownika coś by było z tego

#116153 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

było by to, że światła były by nieuzależnione całkowicie od akumulatora. Tzn. świeciły by na wolnych obrotach troszkę słabiej, a podczas jazdy bardzo mocno.

#116154 Reply
    Mario1
    Użytkownik
    • 0

izbeski12 !!! skończ już nabijać te posty i co za bzdury wypisujesz , koleś ma zwarcie lub nad zwyczajniej żarówka w stopie mu zwiera – zalecenie ; wyciągnąć żarówkę , oczyścić styki i na nowo włożyć uważając na bieguny , lub nową żarówkę.

#116173 Reply
    zipp50
    Użytkownik
    • 94

a tak mam od nowości skutera z początku mi nie przyszkadzało ale ja już mam go 2 lata i myślałem ze to tylko chwilowo że żarówka świeci słabym światłem przy hamowaniu

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Problem z światłami zipp
Twoje informacje:

Back to top button