problem z starterem

WItam jestem posiadaczem ferro 604 od wczoraj nie dziala mi starter ale tylko z lewym hamulcem z prawym dziala poprawnie moje pytanie co moze byc tego przyczyna?

A masz stop na lewej klamce?

Kosik nie ma stopu w lewej klamce

Masz powód

oki powod jest ale co jest przyczyna i jak usunac awarie

Coś z kablami to już musisz samemu sprawdzić.

albo ten prztyczek przy klamce co włącza stop się wysypał

ja już to przerabiałem a teraz po zimie kolejny raz zajme sie czyszczeniem tego styku

Czujnik światła stopu ci odmówił współpracy albo się wypiął. Posprawdzaj czy się gdzieś nie poluzował a jak nie to nowy. Ewentualnie żeby mieć pewność możesz z drugiej klamki przełożyć czujnik i wtedy sprawdzić czy to tego wina.

hmm domnie czarna magia to moj pierwszy skuter wiec pozostaje mi serwis:(

Kapuchon jak nie działa mu lewy styk(czujka) od hamulca i lampa stopu nie zaczyna swiecic mocniej jak ta klamke na cisnie to na bank ma czujnik do sprawdzenia. Gozęj dgyby taki sam objaw miał na prawej klamce też. wtedy mozna by podejrzewac elektryke i rozrusznik. sam juz to przechodziłem. Sam naprawiłem czasowo ale znow ten problem mi powrócił. Czujniki(gniazda) ich nie pasują do siebie. w prawej klamce jest inny z powodu budowy.

Też stawiam na czujnik od hamulca ale nie wiem jak to wygląda w jego skuterze. U mnie jest taki przycisk który gdy jest wciśnięty gdy nie hamuje to nie świeci stop a gdy pociągnie się za klamkę to guzik nie jest wtedy wciśnięty i światło świeci. Sam musi u siebie zobaczyć jak to jest u niego i jak nie ma rady to nowy kupić. Sam miałem podobną sytuacje i zapłaciłem 15zł za taki czujnik.

Podziekowac kolegom za rady bylem w serwisie i wystarczylo przesmarowac ten czujnik kolo tej klamki chodzi jak lala jeszcze raz bardzo dziekowac:)

Podziekowac kolegom za rady bylem w serwisie i wystarczylo przesmarowac ten czujnik kolo tej klamki chodzi jak lala jeszcze raz bardzo dziekowac:)

nie ma za co lew. co jakis czas moze sie tak dziac to juz bedziesz wiedział co robic. za oczyszczenie tego i lekkie przesmarowanie gwarancji nie utracisz. dokaldniej mowiac rozkrecasz srube od klamki bierzesz delikatnmie kombinerkami za cylek i pryskasz BARDZO DELIKATNIE wd40