Problem z skuterem :/

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Bartusx
    Uczestnik

Witam. Posiadam skutera Peugeot Vivacity III ten nowy model silnik 2 suw. I mam taki problem. Po zapaleniu skuter chodzi normalnie. Tzn. ma moc itp. Lecz po przejechaniu mniej więcej 500m. Czyli jak skuter się rozgrzeje momentalnie traci moc a głównie siedzieje to jak się zatrzymam bo jeśli jadę, to jedzie choć z znacznie mniejszą prędkością :/ i zdarzają się dziwne strzały z tłumika bardziej brzmiące jak zasysanie powietrza. I po zatrzymaniu Przekręcam manetkę a on nic. Obroty nie rosną i skuter albo gaśnie albo po prostu stoi jakby nigdy nic lub jak tak momentalnie ruszę manetką to szarpnie ale to bardzo delikatnie. Skutera mam od niedawna. I proszę o pomoc :). Gaźnik czyściłem 🙂

guliwer55
    Użytkownik

Czeka cię powtórna regulacja gaznika i sprawdz szczelność filtra powietrza przy łączniu z gaznikiem

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Bartusx
    Uczestnik

Regulacja pomogła :. Wielki plus 🙂

070819953
    Użytkownik

mam problem z skuterem zipp mover jezdzilem na 80 tce ale z powodu wady głowicy przerobiłem na 50 teraz znowu przerobiłem na 80ale nie jeździ tak jak wcześniej na 80 po 80 90na godzine tylko 60 i więcej nie może czemu podkreślam ze wszytkie blokady mam zdjęte proszę o pomoc z góry dzięki

070819953
    Użytkownik

czemu skuter na 80cc jedzie mi 60 i wiecnie niemoeze a wcześniej jak tez był na 80 jezdzil mi 80 przezr 1miesiac jezdzilem na 50cc teraz znowu na 80cc jezdz mi 60 zrobilem zwszytko jak było wcześniej na 80

patryk199951
    Użytkownik

Witam
    Mam problem ze skuterem 4t kingway coliber.Mam go 2 lata i nie było większych problemów.Jednak ostatnio kiedy wyjechałm skuter jechał bardzo powoli nagle szarpnelo nim i sie rozpedził.Tak samo było po kazdym zawróceniu,ale im dłuzej to trwało tym bardziej tracił na mocy az w koncu po kolejnym zawróceniu zgasł i nie chciał odpalic prosze o pomoc

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button