Problem z skuterem sam jedzie

Witam przez te mrozy coś się stało z moim skuterem mianowicie zauważyłem że manetka nie wraca gdy stał na mrozie w nieogrzewanym miejscu no i nie odpalał wiec wstawiłem go do ciepłego miejsca gdy wyjechałem nim rano wszystko było ok odpalił i manetka dobrze chodziła i nagle w pewnym momencie puściłem manetkę aby zwolnić a skuter sam jechał sam sobie dodawał gazu mimo że manetka była w punkcie 0 bo sam później w dzień musiałem ją przekręcać i na końcu gdy wracałem hamowałem stacyjką włączając i wyłączając silnik

Możliwe że ten mróz który nas nawiedził w tym tygodniu mógł się do tego przyczynić ?

Oczywiście że tak. Możliwe że zamarzła Ci np. linka. Manetkę cofnąłeś, ale linka nie wróciła. Takie są przyjemności w zimie :-)

możliwe dzięki :)

Nawiązując do podpisu "Prawdziwy kierowca to ktoś kto nie pali gumy na prostej lecz taki co dodaje gazu tam gdzie inni wymiękają" można powiedzieć, że dodajesz gazu tam gdzie inni wymiękają :P

prawie ciągle dodaje gazu tylko przed wyjazdem z ciepłego miejsca mam spokój przez 5 km :D

Linka przymarza, popsikaj wd40 dodatkowo do pancerza oraz na sprężynę od przepustnicy przy gaźniku :)

Problemem okazała sie przymarzająca linka dziękuje i pozdrawiam :)