Problem z skuterem keeway ry 6

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #722543
  Kacper Grzelak
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Witam mam problem z skuterem gdy jechałem po polnej drodze przednie koło się poślizneło i wywaliłem się na prawą stronę koło się maksymalnie skrenciło.Koło jest proste ale jak się jedzie to przy lekkim zkrecię skuter zamiast skręcić to buja się na boki.Wiedział by ktoś co to może być zgury dziękuję.

  #722544
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 030

  wróżka będzie wiedziała bez oglądania.
  a ty musisz albo zdjąć plastiki (przednią czasze) albo od strony koła z latarką popatrzeć co się dzieje na łączeniu przednich lag z ramą – czy wszystko jest sztywne, czy ci nie wyłamało ograniczników skrętu, czy lagi w półkach się sztywno trzymają lub czy ci rama nie pęka. I lepiej nie jeździj aż nie dowiesz się co jest przyczyną bo jak to pęka rama przy główce to w każdej chwili może być nieszczęście.

  i może używaj korekty pisowni bo oczy krwawią jak siś czyta to co napisałeś

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #722546
  Kacper Grzelak
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Zdjełem przednią obudowę lagi proste nigdzie żadnego pęknięcia

  #722549
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 030

  ale sprawdzałes pod obciazeniem? bo to jest mało możliwe że wszystko jest ok a on sie buja zamiast skręcać.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button