Problem z serwisem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z serwisem

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witajcie! Jest to tutaj mój 1 post.

Otóż mam pewien problem z serwisem(Formika Motor) mojego skutera(Keeway RY8), który jest jeszcze na gwarancji ok. miesiąca.
    Przez cały czas po zakupie skuter ogólnie się sypał, a chodzi o to, że albo zatkany gaźnik wg. serwisu(ściema za która trzeba płacić…), albo coś stukało itp.

Patrzyli wtedy na rolki, ale rolki ok. a dalej stuka więc powiedziałem żeby wpisali że dalej stuka w silniku.

Przyjechałem do nich pewnego dnia i mówię, że skuter nie chce mi jechać…po przejechaniu ok. kilometra skuter zaczynał „szarpać”, a dokładniej brakowało mu paliwa(całkowity brak kompresji->nie miał siły zassać paliwka), a oni że on jest zatarty z mojej winy. Mówię „sorry, ale jak byłem wcześniej, że cały czas coś stuka to nic nie robiliście, a teraz mam płacić?” Zresztą jest wpis w książeczce że stukało-dzwoniło dalej.

Cylinder został zmieniony, albo zrobili tylko szlif, bo cylinder cały zardzewiały jest, a dzisiaj właśnie przypchałem 4km skutera do domu bo wyrwało mi kolanko z cylindra, trzyma się teraz na jednej śrubie i chodzi jak traktor.

Orientuje się może ktoś jak jest z naprawami gwarancyjnymiż Części mają być nowe czy jaką
    Co zrobić teraz z tym cylindrem? Bo kolanka tam wkręcić się nie da ;/ Jedyna możliwość to nagwintować to, ale to przecież nie moja działka jeśli mam gwarancję a tydzień temu ten cylinder tam został założony…

Liczę na jakieś konstruktywne odpowiedzi 😉
    Pozdros
    Dawid

nikt nic nie doradziż

Anonimowy

Jest cos takiego jak dział konsumenta czy jakoś tak zadzwon tam i powiedz ocb. JAk nie to do importera od którego serwis sqtery bierze i powiedz o co chodzi

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Dzięki za odp 😉

Nikt więcej się nie wypowieś

Anonimowy

najpierw powiedz co ci powiedzieli w dziale konsumenta potem będziemy myśleć dalej

Anonimowy

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Anonimowy

Anonimowy

Powiedziano mi dzisiaj że oni nie będą mi robić tego kolanka bo to pewnie nie z ich winy, a cylinder nie zostanie wymieniony na nowy… powinien być nowy i powinienem mieć rok gwarancji na nowy wg. tego co powiedziała mi Pani w federacji konsumentów.

Co zrobić z takim serwisem?

Anonimowy

Najpierw to im zrób należna reklame. Znajomym, i tym co tam sqtery serwisuja mów ze to huje itd. Sam chodziles do nich? Jak tak to z tata powinienes iść i pogadac

Anonimowy

u mnie starszy mial problem z samochodem w podobnym serwisie… to nastraszyl ze gazete nasle to od razu wykonali naprawe… moj wujek natomiast także miał problem z naprawą na gwarancji ale traktora:P najeżdzał na nich z 3 m-ce a oni nic… az wkoncu powiedzial ze przedzwoni do głownego importera i do tv do jakiegos tam progarmu to mu od razu wymienili dana czesc;)

Anonimowy

Importer/producent w takim wypadku może odebrać im licencję, co oznacza dla nich duże straty. Dlatego wolą nie ryzykować 😉

poproś panów o kontakt do producenta i do głównego importera :->

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie