Problem z scentrowanym kołem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z scentrowanym kołem

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe zdziarbar zdziarbar 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #113332
  Zdjęcie profilowe Qbol
  Qbol
  Użytkownik
  • Postów: 7

  Witam,

  Zakupiłem kilka tygodni temu motor Zumico GR 200. Zauważyłem ostatnio, że tylne koło jest scentrowane. Skutkiem czego łańcuch ociera o jego osłonę i tłucze się nieprzyjemnie. Wiadomo też, że scentrowane koło bezpieczne nie jest za bardzo. Z częściami jest problem, na allegro widziałem tylko jedną aukcję z pasującą felgą za 250 zł. Gwarancja nie wchodzi w grę, bo kupowałem go z innego miasta i tylko tam ona obowiązuje. Musiałbym jechać 150 km żeby zostawić motor i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle by to zrobili.

  Co radzicie ? Jeździć z scentrowanym kołem ? Nie jest to duża centra, jak się jedzie to nie czuć, ale widać jadąc za motorem. W serwisie gość powiedział, że nacentrować się nie da bo nie ma szprych… Co robić ?

  #113353
  Zdjęcie profilowe zdziarbar
  zdziarbar
  Użytkownik
  • Postów: 143

  kupic felge bo dowodzik rejestracyjny stracisz przy spotkaniu z panami niebieskimi

  Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

  Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie