problem z rozebraniem silnika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) problem z rozebraniem silnika

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #241102 Odpowiedź

Anonimowy

witam
    tak jak w temacie rozebrałem wszytko ale nie mogę rozłożyć silnika by wyciągnąć wał przeszkadza chyba mi taka zębatka plastikowa o jest umieszczona na wale i napędza Popkę oleju może ktoś by wiedział jak ją ściągnąć bo ja nie mogę jakoś albo powiedzieć mi co jest jeszcze nie tak ze się nie rozkłada
    [img]http://images39.fotosik.pl/132/13b224d07467e812m.jpg” />[/img]

#241103 Odpowiedź

Anonimowy

Spróbuj najpierw odkręcić pompę oleju, ja jakimś dziwnym sposobem dałem sobie rade.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #241104 Odpowiedź

Anonimowy

jak wyjąłeś pierścień zabezpieczający to złap kombinerkami bardzo łatwo to schodzi 🙂

#241105 Odpowiedź

Anonimowy

wyjąłem, popy widać na zdjęciu że nie ma. Ja myślałem ze ona ma jeszcze jakąś blokadę dzięki za odpowiedzi

#241106 Odpowiedź

Anonimowy

jest tam tylko taki trzpień który to blokuje żeby się nie obracało na wale i to on najmocniej blokuje pryśnij wd 40 i zejdzie 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #241107 Odpowiedź

Anonimowy

Sorry nie zauważyłem, tylko uważaj żeby nie uszkodzić tego takiego jak gdyby gwintu na tym plastiku bo wtedy pompa nie będzie działać.

#241108 Odpowiedź

Anonimowy

Musisz zdjąć to tak jak pisali przedmówcy i za tym plastikiem masz jeszcze jeden pierścień segera musisz go wyjąć a potem pukać w kartery z każdej strony żeby się rozszczepiły bo same to one nie zejdą uwierz ;p

#241109 Odpowiedź

Anonimowy

ulala ja tu widzę zes juz chcial rozpolowic silnik ale ci te przelozenie teflonowe blokowalo ^^ śuby juz żadnej nie ma

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: problem z rozebraniem silnika
Informacje o Tobie: