Problem z Routerem:/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z Routerem:/

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Kupiłem wczoraj router firmy BELKIN. Wczoraj wszystko działało cacy, na laptopie siędziałem do późnej nocy, dzisiaj przyszedłem i do 14 działało wszystko, nagle siędze na nk i buu, neta nie ma :/ . Mam takie kontrolki wszystkie działają na zielono, a kontrolka z napisem INTERNET miga :/ . CO to może być?

Anonimowy

zresetuj go :p
    Moze się aktualizuje
    masz instrukcje
    Jak w liveboxie wszystkie swieca tzn ze się aktualizuje

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

jak się ruter aktualizuje? oO Toż to tylko urządzenie prądobiorcze. A może net padł u dostawcy i nie może przez to złapać połączeniaż Bo w awarię sprzętu po jednym dniu użytkowania nie wierzę.

Anonimowy

ja tam mam live boxa tego co tv z niego jest i on normalnie sobie aktualizacje pobiera

Anonimowy

nie no, jeżeli podłączam modem pod kompa to działa normalnie.
    A jeżeli modem->router-> komp to nie ma neta.. Nie wiem jak go się resetuje, instrukcji nie ma po polsku:/ poprostu powinny się wszystkie na zielono świecić, a lampeczka z internetem miga :// może jakieś inne propozycje?

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

kondzio94, a dobrze to skonfigurowałeś? Masz jakieś IP?

Anonimowy

obczaj że wczoraj i dziś do południa good chodził. a i to router WIFI. Próbowałem ponownie skonfigurować ale nic nie daje. Dalej miga i miga:/

Anonimowy

Masz adres IP, czy nie?!

Anonimowy

mam adres ip : )

Anonimowy

migajaca dioda sygnalu ADSL to najczesciej brak synchronizacji sygnalu, w ustawieniach ADSL ustaw PPPoA-VC-mux i powinien zlapac synch. wtedy dioda zacznie swiecic ciaglym swiatelkiem

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1489043.html
    moze cos pomoże :p

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie