Problem z Rometem. Cieknące paliwo

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #78534
  Sunrise
  Użytkownik
  • Postów: 10

  Witajcie. Mam problem z takowym romeciakiem :

  Niestety dokładnego modelu wam nie podam, gdyż jest to skuter brata, jeżeli będzie to bardzo konieczne podam go wam.
  Do rzeczy, przedwczoraj pojechałem tym zacnym Rometem do sklepu. Dojechałem zrobiłem zakupy, i nie mogłem odpalić, ani z kopyta ani normalnie. Więc musiałem go pchać (było nie daleko :D). Jakieś pół godziny po dopchaniu do go domu wszedłem do garażu i zobaczyłem niewielką kałużę benzyny. Wyciekła cała benzyna, z tej części :
  . Było jej bardzo mało, zebrałem ją do : . Brat wrócił z pracy, wlał troszkę benzyny coś tam pogrzebał i o dziwo odpalił normalnie, jednak benzyna ciekła nadal. Dziś rano wlałem to co wyciekło i pojechałem na przejażdżkę (malutką), 300 metrów. Wróciłem, zaparkowałem, wróciłem po około 3 godzinach i niestety paliwo wyciekło ponownie. Nie wiecie co to może być?. Powiem wam na 100% że to nie wężyk jest on sprawny w 100%

  P.S. Romet jest z 2008 roku, i był w nim wymieniany tylko gaźnik (jakiś miesiąc temu), i akumlator (4 dni temu)

  #78545
  Fubu2PL
  Użytkownik
  • Postów: 593

  hmm może kranik pliwa ma niesczelność i przecieka sprawdz

  REKLAMA

  Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

  Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

  Advertisement

  #78630
  Sunrise
  Użytkownik
  • Postów: 10

  A możliwy jest dziurawy bak?. Bo patrzyłem z latarką i na dnie jest jeszcze co nieco benzyny ale bardzo malutko. I nie wiem czy robić z tym czy oddać do mechanika, i ile by taka naprawa kosztowała.

  #78631
  Fubu2PL
  Użytkownik
  • Postów: 593

  mechanik pewnie by sprawdził i wymienić kranik i zażyczczył sobie od 50 do 150zł lepiej kup kranik paliwa to dego modelu i sprawdz i przede sztkim nalej przynajmniej z 4l benzyny p wymianie bak nie jest raczej dziurawy ponieważ jest z stali i ciężko go przedziurawić

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button