problem z regulacja peugeot speedfight2 ac 2006

Posiadam peugeota speedfight 2 ać 2006 vmax to 85/90 posiada nowe czeski takie jak
Wydech Stage6 P
Wydech Stage6 Pro Replica (E)
Filtr powietrza RMS Air System, 38mm
Zawór z króćcem Stage6 MKII
Wariator Top Racing Next Generation rolki prubowalem 4 6 7 gr
Cylinder Kit Airsal Tech Racing 70cc
Gaźnik Dellorto PHBG DS 21mm
Odyszowanie:
Dysza główna 5mm: 100
Dysza wolnych obrotów: 050
Iglica: W7.
Ssanie ręczne Dellorto PHBG, przycisk
Przekładnia pierwotna Top Racing 15/33 all łożyska Nowe skf
Wał korbowy Top Racing Evolution NG
Szczęki hamulcowe Malossi Power T13
Łożyska wału i uszczelniacze Stage6 Metal
Moduł odblokowany tec
Przeciw talerz sprzegła polini pasek polini kevlar
sprzeglo Polini for race 3 g docisk niebieski top racing twardy sprezynki żółte polini
przeciw talerz wariatora motoforce racing cNC

Wydaje mi się ze coś za mało idzie pomożecie coś dodam ze pali super ale przy ruszaniu ma mula jak ruszam
przez jakieś 10 sęk A potem ciągnie jak głupi tak do 70 A potem już wolno do 90

regulacja napędu i gaźnika na pewno i zapewne zbyt słaby wydech żeby wyciągnąć z tego cylindra wszystko co on potrafi (okolice 12-14KM chyba). Wydech Yassuni C16 lub C20 alboe S6 Pro (nie replica) wydaje sie lepszy do tego zestawu.
90km/h (wg GPS) jeździł mój 100kg Junak 607 (cięższy i większy) wtedy kiedy na hamowni pokazywał 7,5KM (na cylindrze S6 Streetrace 70 - dla którego producent deklaruje około 9KM podobno) na seryjnej przekładni.
Twoja przekładnia 1:3,15 jest około 20% dłuższa niż seryjna, skoro masz mocniejszy silnik to te osiągi powinny być lepsze.
Więc pozostaje regulacja. Gaźnik masz duży jak na tą pojemność i moc i spore dysze. Ja bym mu zabrał trochę paliwa na dole (mniejsza dysza jałowych, iglica niżej) i patrzył co będzie. A jak się zachowuje kiedy na rozgrzanym minimalnie zaczniesz podnosić ssanie? Nie zalewa go natychmiast?

nie nawet na ssaniu moge jechac i nic sie nie dzieje prawie tak samo jak bez minimalnie wyzsze obroty.
Dzis zdjełem pokrywe przekładni i patrze ze dzwon fioletowy sie zrobił i nowe sprzegło polini 3g sie przegrzało jakby smierdzi bedzie sie jeszcze do czegos nadawac ? kurde nawet miesiaca nie ma
i sporo okładzin zjechało :/ jeszcze kilka dni temu było jak nówka i dzwon zero przebarwien nie wiem co mu sie stało