Problem z regulacja napędu.

Witam !
Ostatnio zakupiłem sprzęgło tec evo racing w komplecie miałem dwie pary sprężynek czerowona (twarda) i niebieska (średnia).Po założeniu sprzęgla okazało się ze skuter wyje występowało to na sprężynkach niebieskich jak i czerwonych,po czym kupiłem sprężynki stage 6 białe miekkeę,sytuacja się jednak poprawiła ale skuter nadal wyje już nie tak bardzo ale nadal rusza z za dużych obrotów.Po przejechaniu zaledwie 1km Dzwon sprzęgła był bardzo gorący.Do testów mam 2 pary rolek lecz nie wiem Jakiej są wagi.Proszę o pomoc i z góry dziękuję :).

kupiłeś sprzęgło sportowe, tak ma być
załóż niebieskie sprężyny i ustaw najmniejszy naciąg
ewentualnie kup jeszcze miększe

Te sprężynki co kupiłem stage6 są własnie najmiększe.Jak przyjdzie centralka 1500obr to zobacze czy sie coś zmieniło, i jeszcze pokombinuje jutro z rolkami, kupie 7,5 i 8,5

Załozyłem rolki 7,5 po czym 8,5 i jest tak samo.Jeszcze poczekam na nową centralkę a jak to nie pomoże to założe stare sprzęgło.Wydaje mi się że te sprężynki są nadal za twarde ale wątpię żebym znalazł miękksze.

Rzecz w tym że bardziej miękkich sprężym od fabrycznych nie ma.jeszcze jest opcja zastosować sprężyny od oryginalnego fabrycznego sprzęgła.

Rzecz w tym ze sprężynki od oryginalnego sprzęgła są za długie :(.

Chyba, że by je jakoś skrócić ale jak je skróce to krzywo okładziny będą łapać,a równo to ich napewno nie wygne.