Problem z regulacją gaźnika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z regulacją gaźnika

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe PowerZumico PowerZumico 2 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #688923 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe PowerZumico
    PowerZumico
    Użytkownik

Mam problem z regulacją gaźnika w skuterze 4t 139qmb , dokładnie ze śrubką od składu mieszanki. Mogę ją odkręcić tylko o 1/2 obrotu, przy większym odkręcaniu gaźnik wgl nie reaguje przez co trudno mi wyregulować gaźnik a potrzebuje tego aby sprawdzić czy może być to problem z losowo wyciekającym paliwem przez filtr powietrza po jeździe. Gaźnik nowy, nie rozkręcany. przy odkręceni tych 1/2 obrotu skuter chodzi równo ale świeca czarna.

#688934 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

za duża dysza i zapewne dlatego nie reaguje na regulacje( wykluczając nieszczelności)
    tylko teraz czy za duża bo za duża czy za dużo bo pada ci cylinder, siada kompresja i wtedy standardowa mieszanka to juz „za dużo”

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #689021 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe PowerZumico
    PowerZumico
    Użytkownik

Cylinder kupiłem za 150zł (sam) + w zestawie była dysza, nie podpisana i teraz mam ją zamontowaną. Być może to dysza. Skuter aktualnie spokojnie na prostej wyciąga licznikowe 80km/h. Jak będę miał czas to spróbuje wsadzić starą dyszę od 50 dla sprawdzenia.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 miesiące, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe PowerZumico PowerZumico.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 miesiące, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe PowerZumico PowerZumico.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z regulacją gaźnika
Informacje o Tobie: