Problem z pompą paliwową, zasada działania.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z pompą paliwową, zasada działania.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 3 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Poprawson
    Poprawson
    Użytkownik

Witam posiadam Peugeot Jetforce 2011 full sport, posiadam problem z paliwem, a dokładnie z pompą paliwową. Tak dla przypomnienia chciallbym powiedziec ze w Jetforcach gaznik jest wyzej niz bak z paliwem. Posiada gaźnik dellorto 21mm. Mam takie pytania:
    – Czy pompa paliwowa powinna cały czas przepuszczać paliwo?
    – Czy pompa może być obojętnie gdzie zamontowana? Chodzi mi o dokładne zamontowanie jej, może być nad gaźnikiem czy lepiej pod gaźnikiem czy to jest obojętne?

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

na kierownicy to raczej nie:D jaja se robie,może być poniżej gaźnika i powyżej ale też ma swoją tolerancję,pompa pdaje cały czas [peugeot sv ma bak pod podłogą 9l i u mnie działa a gaznik mam pratycznie na tym samym pozimie co pompa]

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie