problem z połączeniem gaźnika i filtrem powietrza.

Witam. mam problem z połączeniem gaźnika z filtrem powietrza. Czy przez to jest możliwe że przez to nie morze odpalić? mam 4t silnik w skuterze. nie mogę połączyć razem tych rzeczy bo rurka co łączy nie trzyma. co mogę z tym zrobić?

niestety nie wiemy jak to wygląda ani jaki to sprzęt i w czym jest problem. ale na pewno można kupić łączniki elastyczne, przelotki, króćce, uszczelki, opaski zaciskowe skręcane i ściągane - i jedno z drugim spasować.
W każdym razie wydaje mi się że kwestia połączenia gaźnika z jakąś rurą została już przez ludzkość rozwiązana na wiele sposobów.

A to morze być powód jak filtr powietrza z gaźnikiem jest nie połączony że nie odpala?

może być bo jest szansa że dostaje dużo za dużo powietrza

Dzięki za podpowiedź jutro z nim powalcze jeszcze.

Umnie bylo to samo odskoczylo konakto od filtra i nie zapalał :wink:

Dzięki za wskazówki. A jak to rozwiązałeś? Co zroiłeś że teraz dolega? :grinning::grinning:

Dzięki za pomoc pomogło. Też pomogło. Poprosiłem wymieniłem opaski na mocniejsze mocniej ścisnąłem konakto od filtra i teraz za pierwszym razem zapalił

w jakim wy języku piszecie? bo mam wrażenie że nie wszystko rozumiem

Przepraszam za pisownie i jestem pierwszy raz na forum i na urządzeniu elektronicznym wyskakuje słownik.