problem z podlaczeniem silnika 125 do zipp pro

Witam, padl mi silnik w "zipp pro" wiec postanowiilem kupic silnik 125 ccm. Zamontowalem go ale mam problem z podlaczeniem kabelkow ktore wychodza z silnika, podlaczajac go jak poprzedni silnik (kolorami) nic mi nie dziala czyli nie pokazuje obrotow ani jaki jest bieg aktualnie wlaczony i cala masa innych rzeczy. Akumulator jest dobry i sptawdzony.

silnik z rozrusznikiem 125?

RamboAD napisał:

Witam, padl mi silnik w \"zipp pro\" wiec postanowiilem kupic silnik 125 ccm. Zamontowalem go ale mam problem z podlaczeniem kabelkow ktore wychodza z silnika, podlaczajac go jak poprzedni silnik (kolorami) nic mi nie dziala czyli nie pokazuje obrotow ani jaki jest bieg aktualnie wlaczony i cala masa innych rzeczy. Akumulator jest dobry i sptawdzony.

SIEMA na youtube.pl zapewne znajdziesz filmiki dotyczące Zipp Pro

jak byś odpowiedział jaki kupiłeś to bym ci powiedział jak szybko to zrobić a tak wale focha :(

nie bylo mnie dlatego nie odpisalem... oczywiscie ze z rozrusznikiem ale juz sobie poradzilem, natomiast pozostal mi jeszcze jeden problem, gasnie mi czasami podczas jazdy i tego to juz nie potrafie opanowac. :(

witam ja mam problem tego typu że podczas jazdy nagle straciłem cała elektrykę dosłownie,wszystko przestało działać motor odpala tylko ze startera ale żadne światła ,kontrolki ,klakson ,rozrusznik nic nie działa,akumulator jest sprawny .proszę o pomoc!!!

bezpiecznik?

Sprawdzałem wydaje się że jest sprawny ale do pewności kupie nowy .

A z drugiej strony przednie lampy są zasilane z silnika a też nie działają chodż na początku działały jedynie one przy zapalonym silniku i w końcu przestały.