! Forum Serwis Problem z pasem.

Ten temat zawiera 32 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Bajerski Grzesiek 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #114585 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe matizek324
    matizek324
    Użytkownik

Witam.Ostatnio pękł mi pas napedowy wiec załozylem nowy po zmontowaniu wszystkiego odpaleniu skuter zaczął dziwnie parkotac i gasnąc po dodaniu gazu a v-max zmniejszyl sie o jakies 20 km/h.Mysle ze to zle załozony pas ale nie jestem pewien.
    PS:Z filtra powietrz wydobuwa sie dziwny dym.Smierdzi spaloną gumą.

#114587 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe bania
    bania
    Użytkownik

zobacz jeszcze jak wyglada wariator czy nie ma jakis znieksztaucen ze sprzeglem tez zobacz bo paska nie idzie zle zalozyc

bania

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #115264 Odpowiedź
    matizek324
    Użytkownik

Zdjąłem wczoraj pokrywe i nic nie widze zeby wario i sprzeglo mialo jakies znieksztalcenia. Na wario tylko jest taki plastik ze skrzydelkami i niektorych nie ma ale watpie zeby to byla przyczyna.

#115279 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

matizek324 napisał:

PS:Z filtra powietrz wydobuwa sie dziwny dym.Smierdzi spaloną gumą.

No i to jest zastanawiające, dym w filtrze powietrza wskazuje że pali się coś, co nie powinno się palić. Nie zgadnę na odległość w czym jest problem, ale proponuję żebyś dał skuter mechanikowi do obejrzenia.

#116266 Odpowiedź
    matizek324
    Użytkownik

Odswiezam temat bo ostatnio mialem troche czasu zająć sie skuterkiem.Tak wiec po odpaleniu skutera i zdjeciu pokrywy sprzęgło zrobilo sie bardzo gorące nie wiem dlaczego wydaje mi sie ze cos moze byc ze sprzeglem ale co.Z gory dzieki za odpowiedz 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #116268 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

zdemontuj sprzęgło i sprawdź łożysko igiełkowe , tam mógł się kawałek gumy dostać – całe sprzęgło też wyczyść – musisz je rozebrać

#116271 Odpowiedź
    matizek324
    Użytkownik

Ok ale jak najlepiej sprzeglo odkrecic bo nie mam dostepu do klucza hydraulicznego.

#116273 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

zwykłym oczkowym , tylko zablokuj dzwon by się nie obracał ,
    ja jak zmieniałem sprzęgło to dzwon trzymałem jedną ręką a drugą jebłem młotkiem w koniec klucza – parę razy i poszło ( to niczym udar )

#116300 Odpowiedź
    matizek324
    Użytkownik

Proboje jak tu kolega wyzej napisal i nic zaczynam tylko obrabiac srube.Moze jakies inne pomysly.

#116301 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

matizek324 napisał:

Proboje jak tu kolega wyzej napisal i nic zaczynam tylko obrabiac srube.Moze jakies inne pomysly.

Tu masz podpowiedź:
    http://www.skuterfan.pl/?a=sklep.artykul&id=4

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z pasem.
Informacje o Tobie: