Problem z oświetleniem w Malaguti F12.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Elo! Mam taki problem ze po odpaleniu, i włączeniu kierunku lewego jest ok, ale gdy włączę prawy to z przodu pali się ciągle (nie miga) a z tyłu się wcale nie świeci. A do tego nie chce się wyłączyć i nawet jak włączę lewy to lewy będzie migać a przód z prawej ciągle się pali. Nie mogę tego wyłączyć (chyba że zgaszę). Co to może być? Interpunkcja, literówki, wielka litera – Marchles

Anonim
    Gość

jak nie miga to może to był przerywnik moze się zepsuł, albo jakieś kable poszły złaczyly się albo spalily

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

spróbuje jutro to przeczyścić papierem te krokodylki, może zaniedziało poprostu, no bo jakby przód tylko był zwalony to może przerywnik ale że z tyłu nie świeci..

Anonim
    Gość

cos pewnie z instalacja bedize pewnie jakieś zwarcie jest trzeba sprawdzić cała instalacje 😛

Anonim
    Gość

No dobra ale jak to posprawdzać a jak zwarcie to coś kable wymieniać wszystkie?

Anonim
    Gość

jak zwarcie to znaczy ze gdzieś kabel uszkodzony albo o rame dotyka najpierw sprawdź czy ta obudowa co kable ida jest cała

Anonim
    Gość

Gdzie jest przerywacz kierunków Tu gdzieś przy żarówce? Bo wyjąłem tą całość (odkreciłem klosz) i podłączyłem do akumulatora kierunek, ale pali się ciągle..

Anonim
    Gość

on jest chyba przy module

Anonim
    Gość

Jeśli świeci cały czas to oznacza ze przerywacz obciążony jest zbyt małym obciążeniem – albo spalona żarówka albo przerwa w obwodzie. PS i sprawdź włącznik na kierownicy

Anonim
    Gość

Tzn jak sprawdźić? Przy tym włączniku? Marchles malaguti pisze się przez jedno T bo chyba zmieniłeś że przez 2;) Okej, przepraszam zmęczenie wzięło góre.. 😉 – Marchles

Anonim
    Gość

A sprawdziłeś tylną prawą żarówkę? Skoro prawy kierunek ciągle ci się świeci a tylni wcale to oznacza, że tylni nie ma kontaktu z prądem (mogła być żarówka spalona albo nie łączy). I to na pewno nie wina przerywacza skoro lewy dziala ci normalnie…

Anonim
    Gość

Jak żarówka się spalia to lipa.. tzn tam nie ma żarówki tylko chyba dioda(?). Mam kierunki revo custom. czy jakoś tak.. no ale co w takim razie z przednim? odłączyłem tam jeden kabel żeby mi się ciągle nie paliło..

Anonim
    Gość

Podłącz kable od tego tylnego co nie świeci do drugiego tylnego i sprawdź czy wtedy będzie mrygało.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button