Problem z opaleniem Barton Falcon 2t 50ccm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem z opaleniem Barton Falcon 2t 50ccm

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe benekpe benekpe 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe tomal
    tomal
    Użytkownik

Dzień dobry
    posiadam skuter barton falcon od początku tego sezonu . Mam 1700 km przebiegu , kiedy wróciłem do domu po 5 dniach nie udaje mi się go odpalić , wcześniej po takich przerwach tez były problemy z odpaleniem ale kilka kop i zapalał. Od 500 km zacząłem lać do niego paliwo z karnistra w którym było 18 l. paliwa i 2 l. disela , oraz od 600 km zmieniłem moduł czego może być to wina ??
    z góry dzięki.

Naveen
    Użytkownik

Bardzo inteligentne mieszać diesla z benzyną -.-

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

diesla to jest silnik, wymieszał benzynę z olejem napędowym. Tak dla ścisłości.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

No to teraz masz taką hybrydę 🙂 Wlej jeszcze z 10L wody i będzie perpetum mobile 🙂

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie