Problem z odpaleniem Zipp pro 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Problem z odpaleniem Zipp pro 50

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness Deep_Nothingness 3 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Damian Milczarek
    Użytkownik

Witam mam problem z Zipp pro 50 mianowicie od zakupu używanego Zippa zrobiłem nim z 1000 km ostatnio zgasiłem go pod sklepem i po powrocie chciałem odpalić miał problem z odpaleniem więc wykręciłem świece przeczyściłem i odpalił. Po kolejnym zgaszeniu zippa już nie chciał odpalić próbowałem świece nic założyłem nową nic kupiłem nowy gaźnik nic to nie dało iskra jest paliwo jest dochodzi normalnie.ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ? Z góry dzięki za pomoc –

Damian Milczarek
    Użytkownik

dodam że motor odpala chodzi około minuty dwie i gaśnie.Ostatnio odpalił gazowałem to chodził puściłem gaz chciałem podgazować i już nie odpalał

Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Zacząłeś od d… strony. Świeca ok; nowa pewnie i tak nie była potrzebna (wytrzymują więcej niż 1000 km). A zawory sprawdzałeś? Gaźnik sprawdzałeś czy nie zatkał się? Nowy gaźnik kupuje się jak masz 100% pewności że ten jest uszkodzony. Iskrę masz?

Kymco MILER 125 (bogatsza wersja Grand DINK)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Damian Milczarek
    Użytkownik

Iskra jest zawory nie patrzyłem bo nie wiem jak 🙂 zaraz lukne na necie jak się patrzy

Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness
    Deep_Nothingness
    Użytkownik

Wykręcasz świecę, nakładasz na fajkę, następnie przykładasz do metalowego elementu i ruszasz kopką. Oczywiście na zapłonie.
    A kompresję kolega sprawdzał?

Było, ale się zmyło:
    Zipp Quantum RS
    Toros F16
    Keeway Hurricane
    Obecnie lata:
    Romet K125
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie