Problem z odpaleniem skutera po deszczu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne chińskie skutery Problem z odpaleniem skutera po deszczu

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Mateusz Mikołaj
    Użytkownik

Siema . Mam problem z moim skuterem 2t . Po deesczu lub wilgotnej nocy pojazd na chwile odpala , chwile pochodzi na ssaniu po czym w momecie w ktorym wyłącza sie ssanie skuter gaśnie i nie da sie już go odpalić . Jak jest sucho to nie ma z nim żadnych problemów . Wymieniłem w nim świece , moduł zapłonowy , cewke z fajką . Co może być przyczyną czegoś takiego ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

niewątpliwie wilgoć. tylko wymysleć gdzie to trzeba mędrca. może przewód WN do świecy a może parciejąca izolacja na jakimś przewodzie do modułu a może wilgoć masz w obudowie magneta

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Mateusz Mikołaj
    Użytkownik

Kurcze to może być wszystko na raz . Pojazd jest z 2012 roku . Nie wiem nawet jak sie do tego zabrać żeby zlokalizować problem .

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

mierzyć napięcia na module po deszczu, zobaczyc w półmroku czy po kablach WN iskry nie biegają – ew rozpylic wode z atomizera nad przewodami Wn.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie