Problem z odpaleniem skutera na zimnym silniku romet 747 eco

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z odpaleniem skutera na zimnym silniku romet 747 eco

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Daro Daro 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #54041 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Daro
    Daro
    Użytkownik

skuter nowy przejechane 15km problem polega na tym ze jeśli silnik jest zimny skuter nie chce odpalić,dopiero po trzy krotnym ruszeniu manetka gazu skuter odpali,aczkolwiek czasami go zadusi,jedynie co zauważyłem jak przytkam mu wlot powietrza do filtra,skuter zapali normalnie

Daro
    #54060 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Danio96
    Danio96
    Użytkownik

Jak na moje gaźnik do regulacji. Za dużo powietrza za mało paliwa.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #54081 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe arekde
    arekde
    Użytkownik

Mam podobny model (Romet Router Bassa Eco) i identyczny ‚problem’ – jak postoi kilka dni to muszę lekko zatkać dopływ powietrza ręką, ale zdążyłem się już przyzwyczaić. Gaźnik mam wyregulowany, ale podejrzewam coś z nieszczelnością cewki ssania.

#54121 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Daro
    Daro
    Użytkownik

tylko ja tak mam za każdym razem jak wystygnie silnik jest problem z odpaleniem
    po trzy krotnym ruszeniem manetka gazu zapali normalnie aczkolwiek nie zawsze,możne przyczyna leży po stronie elektrozaworu ssania? ze nie działa poprawnie

Daro
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z odpaleniem skutera na zimnym silniku romet 747 eco
Informacje o Tobie: