Problem z odpaleniem skutera 4T 50cc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z odpaleniem skutera 4T 50cc

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe mario35712 mario35712 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #73844
  Zdjęcie profilowe mario35712
  mario35712
  Użytkownik
  • Postów: 4

  Witam was.
  Otóż mój problem jak widać po tytule jest związany z odpaleniem skuta.
  Gdy chcę go włączyć ze startera czasami słychać jak by chciał zaskoczyć lecz to tylko pozory, gdy próbuję z kopnika to tak samo nic to nie daje. Sytuacja jest ciekawa bo gdy podłącze go pod samochód na kable to po wielkim piłowaniu odpala chwile trzeba go pogazowac no i wtedy popyla elegancko lecz gdy go wyłączę i po 3 sekundach chce odpalić to ta sama sytuacja normalnie nic się nie dzieje i trzeba zaś transfuzję przez kable prowadzić z mękami oczywiście.

  A więc tak napiszę od razu by nikt już nie pisał tego co sprawdziłem.
  Nowy gaźnik około 1 miesiąca chodził od początku elegancko ale i tak już 3 razy czyszczony tutaj na pewno jest wszystko git ponieważ przy odpalaniu (piłowaniu) gdy wykręciłem świece to jest mokra.
  Świeca nowa daje niebieską iskrę, przerwa ustawiona na 0,7mm.
  Zawory ustawione poprawnie na pewno bo już raz miałem problem z odpalaniem i tak go rozwiązałem ssący 0,05 wylotowy około 0,06.
  Nawet rozebrałem głowice by zobaczyć jak tam się sytuacja przedstawia no i nic nie pokojącego nie widziałem prócz lekko opalonego tłoka oraz zaworów w komorze spalania.
  Akumulator mam nowy.
  Jedna uwaga gdy jest wyłączone oświetlenie to na wolnych obrotach ładnie chodzi lecz gdy załączę to zaraz spadają obroty i się zanosi jakby miał zaraz zgasnąć.
  Proszę o pomoc

  #73972
  Zdjęcie profilowe mario35712
  mario35712
  Użytkownik
  • Postów: 4

  Dobra sprawa rozwiązana samodzielnie. Pozostało mi wyregulować gaźnik.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

  Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie