Problem z odpaleniem, Keeway Leone RK50s.

Witam. Piszę tutaj ponieważ mam problem ze swoim motocyklem. Jest to Keeway Leone RK50s i problem tkwi z odpaleniem. A więc zacznę od początku. Na samym początku Keeway nie chciał odpalić z elektrycznego startera co by wskazywało na rozładowany akumulator. Z kopa za pierwszym razem. Po kilku dniach odlewałem koledze paliwo z baku odkręcając przewód paliwowy. A po 20 minutach, gdy zgasiłem silnik i chciałem odpalić ponownie już nie palił. Na odpych złapał lecz po kilku sekundach zgasł. Jaki może być powód nie odpalania się silnika. ?

Mogłeś zapowietrzyć układ paliwowy lub w wyniku przelewania do gaźnika dostało się jakieś ustrojstwo i go blokuję. Przeczyść gaźnik, zalej bak do pełna i odpowietrz cały układ.

A masz może jakiś filmik z instrukcją/pomocą jak odpowietrzyć układ paliwowy :D Bo zależy mi na tym, żeby samemu to zrobić ;) Albo może jakieś wskazówki ?:D Z góry dzięki ;)

chcesz odpowietrzać układ wydechowy? dmuchnij w rure...

Literówka ;3 Miało być układ paliwowy ;)

Okej. Sprawa wygląda następująca. Wszystko zostało odpowietrzone, świece sprawne wszystko kopie, na popych odpala wbija się na coraz większe obroty lecz traci na prędkości ;3 co może być przyczyną?

Jeżeli podczas jazdy rosą obroty, a prędkość pozostaje ta sama, to oznacza ślizgające się sprzęgło.