problem z odpaleniem 2t po remoncie

witam wszystkich mam skutera zipp 50cc 2t wymieniłem tłok cylinder pierśćienie simeringi gażnik swieca kranik podciśnieniowy membrane blaszkowom iskra jest sprenżanie 9bar paliwo dochodzi gdy żatkam renkom gażnik z tyłu to zapala na chwilw a potem gasnie jusz prubowalem wszystkiego może ma ktoś jakiś pomysł z gury dziękuje

Zrup fszysko od nowa i morze wtedy zadzioła.

zaożyłem jusz 2 nowy komplet tlok cylinder i dalej to samo myślałem że congnie jakieś lewe powietrze ale po wymianie simeringów dale tak samo niewiem może ciongnie gdzieś przez obudowe silnika ale to takiego sprenżania by nie było

ale fszysko fszysko?

jedunie co to nie rozpoławiałem go i nie wycięgałm wału

mosze czeba wyregulowanć gaśnik

nuweczka sztuka wyregulowany jak i na starym tak i na nowym zachowujae się tak samo zatykam renkom tam gdzie podłancza się filtr powietrza po 2 kopnięciach skuter zapala gdy puszczę renke to gasnie tak jakby paliwa nie dostawał bo jak trzynam renke to jest mokra ajak puszze to mu coś brakuje

czy gaźniki, dysze w nich, średnice gardzieli …itd są identyczne?

tak niechciałem nic kombinować z wielkościo nawet odkrenciłem gaznik od skutera ktury działa na codzień bez zażutu i dalej en sam obiaw bo czasem sie zdaza że nowy a jest uszkodzony i mozna się bawic w nieskonczoność

nie mogę patrzeć na te twoje pisanie. oczy mi krwawią.

niestety dwója z polskiego he he

ale wszystkie przeglądarki mają autokorektę

nie mam czasu na korekty i co wymyśliłeś coś ciekawego z naszym tematem

nie mam czasu.

A ssanie działa? Może dostaje za mało paliwa względem powietrza. Jak działa ssanie to podnieś iglice i zobacz co się będzie działo.

to by było w 3 gaznikac zepsute dobra zobacze bo jusz niemam czego się złapać dzięki jak zobaze to napisze

witam właśniwe dzisiaj rozebrałem cały silnik w mak jedynie co mi się żuciło w oczy to brak uszczelki na połuwkach może to bendzie cały problem zobaczymy jak złoże i sprubuje to sie odezwe pozdrawiam

witam wszystkich więc rozebrałem cały silnik w drobny mak umyłem wyczyśćiłem i sukces po złożeniu jak renkom odioł skuter pali od szczała bez żadnych problemsuw więc pozdrawiam