Problem z odpaleniem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z odpaleniem

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam taki problem że jak jest zimny skuter to odpala za pierwszym kopnięciem. Ale gdy silnik jest ciepły to już trzeba kilka razy kopnąć i dodać manetką gazu; Czym to jest spowodowane??

Anonimowy

Kiepsko wyregulowany gaźnik, być może za mała dysza w w gaźniku. Miałem tak przy TGB Orion.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

Tuningowiec, dobrze mówi , regulacja się kłania , najlepiej trochę większa dysza i regulacja . Powinno pomóc 😀

Anonimowy

dzięki, spróbuje regulacji :mrgreen:

Anonimowy

Ale skoro mu działał i przestał to niby jak dyszaż Przecież to nie zwierze, dysza nie urosła

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

może3 tłok puchnie , nie słabnie przy okazjiż?

Anonimowy

Jak przedtem było dobrze to inna sprawa , ja obstawiam że dysze się przytkały , wtedy wymiana dyszy nie jest konieczna , poprostu cały gaźnik przedmuchaj i umyj , wyreguluj i dzida :p Tłok raczej nie puchnie bo wtedy na ciepłym wg nie chciało odpalić .

Anonimowy

osiągi nie spadły

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie