Problem z odpaleniem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #305282 Reply
    Stanisław Walas
    Użytkownik

Witam mam problem ze skuterem w odpaleniu konkretnie szwagier pokazal mi take ,,pompke” gdzies przy filtrze po naciśnięciu okolo 3 razy odpala ze starteraa. Przepraszam z góry ze nie jasno pisze ale mysle ze doświadczeni wiedza o czym pissze i licze na pomoc. Troche uciążliwe jeździć z kluczem i odpala w wten dziwny sposob oraz boje sie ze cod mogę popsuć przez to :/

#305283 Reply
    Wombat
    Moderator

jakiś skuter gdzieś przy pompie?
    to może coś od tego?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#305285 Reply
    Stanisław Walas
    Użytkownik

Przepraszam wiem ze nie konkretnie opisuję problem:/ ta pompka to najpewniej ,,pompka” paliwa po przepompowaniu ok.3x odpala. Moze trzeba cos przeczyscic? Proszę o pomoc

#305287 Reply
    Wombat
    Moderator

może zacznij od tego że napiszesz jaki to skuter. to by pomogło np mnie – co go nigdy na oczy nie widział – zobaczyć o czym piszesz

#305288 Reply
    Stanisław Walas
    Użytkownik

Sort jestem nie ogarnięty :/ ,,Chińczyk ” dokładnie Romet

#305290 Reply
    Wombat
    Moderator

ten romet nie ma ręcznej pompki paliwa

#305299 Reply
    Stanisław Walas
    Użytkownik

Ok widzę że kolega ma niezłe poczucie humoru. Jestem zielony w tematach mechaniki więc nie mam wiedzy co jak sie nazywa nawet dokładny model skutera dla mnie jest problemem (nie mam jeszcze papierów) trudno jakoś się przemęcze do wizyty u mechanika :/ mimo wszystko dziękuję za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam

#305310 Reply
    Berg
    Uczestnik

Panowie, a czy nie chodzi czasem o pompkę która dodaje porcję paliwa przy szybkim ruszeniu manetki? Jest od strony wejścia f.powietrza.
    .

#305339 Reply
    Wombat
    Moderator

brawo ty 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Problem z odpaleniem
Twoje informacje:

Back to top button