Problem z odpalaniem Router Bassa.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    RouterBassia
    Użytkownik

witam jestem posiadaczem router bassa 😉 jest tam cylinder 80,głowica 80 no i problem poleg na tym że nie chce odpalić, gaźnik czyściłem itd…jedyne czego nie mam to ssania elektrycznego bo sie zeppsuło możliwe że to przez to ? aha dodam jeszcze że jak wstrzyknę paliwa bezpośrednio do gaźnika (iglicy pod dekielek) to na chwile odpali…z góry dziękuje

Anonim
    Nieaktywny

Spróbuj odpalić na lekko przekręconej manetce.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

crazydam975
    Użytkownik

To logiczne że nie odpala przez ssanie. Ale zrób tak nalej benzyny centralnie do silnika czyli jak masz gaźnik to jest kolanko które odkręć i wlej tam paliwo zakręć z gaźnikiem nalej troszeczkę benzyny do iglicy i zapal z całym gazem jak się nie da to elektro zawór ssania wymień i będzie gitara.POZDRAWIAM

Sparrow93
    Użytkownik

Jeżeli nie ma elektrozaworu ssania to ssanie jest cały czas włączone bo nie ma tej iglicy co by zamknęła kanalik… Więc to nie wyjaśnia problemu z odpalaniem…

Bartolini
    Użytkownik

Kranik podciśnieniowy sprawdź.

Daniel Głowa
    Użytkownik

Popsuty kranik, filtr paliwa zapchany lub zapchany przewód od paliwa. Innych możliwości nie ma. Sanie nie ma nic do tego bo jest wyłączone cały czas albo jest włączone i powinien odpalić bez większych problemów. O ile jest wszystko wporzątku z iskrą.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button