Problem z odpalaniem Romet RR50

Witam od niedawna mam taki mały problem z moim Rometem . A zaczęło się od tego wracałem z pracy i po powrocie do domu nawet nie zdąrzyłem go zgasić tylko po prostu sam zgasł i od tego czasu nie chce zapalić już . poczytałem trochę fora ale dalej nic nie znalazłem i dlatego wymieniłem w nim świece cewkę i moduł na nowy ... ale dalej nic ciągle nie chce odpalić .. wpadłem na myśl może coś z gaźnikiem kupiłem nowy gaźnik ale dalej nic ciągle nie chce odpalić... wyregulowałem zawory tez nic nie pomogło .. tylko teraz ma tak ze jak przyjdę po 1-2 dniach to odpali na 2-5 sekund i zgaśnie .. i znów nie chce odpalić ale jak przyjdę za 1-2 dni to znowu odpali na 2-5 sekund i zgaśnie ..

Pomóżcie bo już naprawdę nie wiem co to może być i dlaczego nie chce zapalić ;/

czy moze to bys wina jeszcze Stator i iskrownika ?

Pomoże ktos ?

A iskra jest cały czas? I napisz mi jaki jest sens wymiany wszystkiego po koleii jak to moze byc wina gownianego zaworu, nieszczelnosci ukladu dolotu lub innego uszkodzenia którego sam nie zweryfikujesz bo jak nie pali to gaznika nie wyregulujesz a reguluje sie na rozgrzanym silniku,takie kur.. grzebanie na farta i popierd...... jeszcze bardziej żeby mechanik się z tym pierd...ł 2 dni.

Ktoś pomoże. ;-)
^
Kij tam z budą. jak masz kolejny chiński i wielkoseryjny silnik. ;-)))
$
To jest całkiem jak takie... klocki LEGO.
Ogarniesz sobie to sam, albo ktoś inny ci to ogarnie. Za jakiś skromny chajs. ;P

wsumie nawet nie wiem wiem ze jest ale czy cały czas to nie wiem zobacze jutro i dam zanc a jeśli nie jest caly czas to co ?

To nie ma:D to jak juz wymienileś wszystko to lecisz po kostkach i stykach sprawdzając połączenia