Problem z odpalaniem na zimnym silniku

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Witam mam jeszcze chińskiego 2t muszę się nim do bujać do next sezonu ale mam taki problemik na zimnym silniku nie chce w ogóle zapalić nawet jak mam wyciągnięte ręczne ssanie a jak się odpali to go muli mocy mu braknie po dodaniu manetki gaśnie gdy się nagrzeje jest lepiej zapala normalnie lecz po dodaniu na full manetki prędkość spada i słychać taki wyk jakby ktoś filtr mu zdjął albo duże ciśnienie uciekało gdy dojdzie do 45 i dodam trochę manetki idzie do 50 super ale jak chce żeby 55 poszedł muszę jeszcze odkręcić manetki i wtedy gaśnie było raz tak że zgasł mi w drodze. W 2 osoby nie da się jechać bo wyje tak jakby miał z 15tys obrotów. Oto co pzy nim robiłem i nie dało efektu :
    Regulacja gaźnika
    Zmiana świecy
    Sprawdzanie instalacji czy nie ma zwarcia
    Sprawdzanie kompresji jest dobra

P.S. Mam zdjętą blokade z gaźnika tą że było manetki i nic po za tym.
    Chinol ma łancużek

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

A czyściłeś filtr powietrza sprawdź filtr powietrza co się tam dzieje. A jak dasz gaz do połowy to normalnie idzie czy też muliż Bo możliwe że za mała dysza jeżeli masz po otwarci przepustnicy na maxa muła.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

mam tak filtr czyszczony na początku sezonu a co do dyszy nie wiem czy nie za mała na pół manetki normalnie się wkręca

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

na moje to trzeba gaźnik wyregulować

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

problem rozwiązany wina ?? Filtr powietrza się zakurzył i suchy był teraz jest lekko nasączony olejem i jest gicior malina

Wszystko wyjasnione – zamykam

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button