Problem z odpalaniem jak jest zimny silnik keeway fact

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #209210 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

Mam problem jak chcę odpalić keewaya rano to ani drgnie rozrusznik i kopajka chodzi sprawnie zauważyłem spękany kolektor i jak go docisnę tak ze jest szczelniejszy to odpali i wszystko chodzi ok gdy postoi ok 3 godziny powtarza się to samo nie pali czy to jest wina kolektora czy czegoś innego

#209211 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

chodzi ci o króciec?
    no to trzeba go wymienić bo już się styrał, i ucieka przez niego podciśnienie które zasysa mieszankę.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#209212 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

tudziez jak kruciec jest spękany to ciągnie lewe powietrze, co tez moze byc przyczyną problemów z odpalaniem

#209213 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

kolektor to raczej mówił o początku układu wydechowego , ale to nie ma raczej nic do rzeczy.
    wyraź się dokładnie , to co jest za gaźniekiem to jest kruciec , a z cyla wychodzi poprostu wydech , kolektóry to masz w dużych moto, jeżeli chodzi o krucieć to jak jest spękany to będzie łapał lewe powietrze , a jak go puścisz to skuter powinien wejśc na wyższe obroty

Wyraź się poprostu jaśniej

#209214 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 512

a jest jakas róznica między kolektorem ssacym a kruccem?
    nie, ale o kolektóry wydechowe mi chodziło , ale wsumie zapomniałem że można tez powiedź na krócieć kolektor ssący

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Problem z odpalaniem jak jest zimny silnik keeway fact
Twoje informacje:

Back to top button