Problem z odpalaniem itp.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z odpalaniem itp.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe KCR KCR 3 miesiące, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe KCR
    KCR
    Użytkownik

Witam. Mam problem z odpalaniem skutera Inca sprint 4t. Caly silnik jest seryjny. Mianowicie gdy chcę odpalić skuter muszę kopać z 20 minut. Na kopce czuć małą kompresje ale po jakimś czasie skuter idpala i ma strasznego muła. Gdzy wkręci sie na obroty jest dobrze ale gdy natychmiast puszcze manetke to gaśnie. Tak samo podczas jazdy. Gdy odkrece manetke na full skuter zaczyna sie dusić i gaśnie. Odkrecilem pokrywę filtra powietrza a na nim znajdował sie czarny osad. Wczoraj właśnie skuter normalnie chodził. Podczas jazdy zgasł. Gdy odpalił nie reagował wogule na gaz. Silnik nie pracował jak powinien. Linka jest na swoim miejscu i wszysko chodzi. Teraz już nawet nie chcę na sekunde odpalić. Prosze o pomoc co moze być przyczyną tylu reakcji. Dodam że gdy go otrzymałem jechał spokojnie 65km/h a teraz ledwo 40 :/

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale co sie ładujesz gościowi w watek zupełnie o czymś innym>

KCR – luzy zaworowe, kompresja/szczelnośc (w tym stan cylindra). Kopniakiem sie nie sprawdza kompresji. Tylko manometrem. Reszta spraw to pewnie skutki tej jednej.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe KCR
    KCR
    Użytkownik

Ok jeśli coś będzie z tych rzeczy które napisałeś to dam znać

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie