Problem z odpalaniem itp.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem z odpalaniem itp.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe KCR KCR 7 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe KCR
    KCR
    Użytkownik

Witam. Mam problem z odpalaniem skutera Inca sprint 4t. Caly silnik jest seryjny. Mianowicie gdy chcę odpalić skuter muszę kopać z 20 minut. Na kopce czuć małą kompresje ale po jakimś czasie skuter idpala i ma strasznego muła. Gdzy wkręci sie na obroty jest dobrze ale gdy natychmiast puszcze manetke to gaśnie. Tak samo podczas jazdy. Gdy odkrece manetke na full skuter zaczyna sie dusić i gaśnie. Odkrecilem pokrywę filtra powietrza a na nim znajdował sie czarny osad. Wczoraj właśnie skuter normalnie chodził. Podczas jazdy zgasł. Gdy odpalił nie reagował wogule na gaz. Silnik nie pracował jak powinien. Linka jest na swoim miejscu i wszysko chodzi. Teraz już nawet nie chcę na sekunde odpalić. Prosze o pomoc co moze być przyczyną tylu reakcji. Dodam że gdy go otrzymałem jechał spokojnie 65km/h a teraz ledwo 40 :/

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale co sie ładujesz gościowi w watek zupełnie o czymś innym>

KCR – luzy zaworowe, kompresja/szczelnośc (w tym stan cylindra). Kopniakiem sie nie sprawdza kompresji. Tylko manometrem. Reszta spraw to pewnie skutki tej jednej.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe KCR
    KCR
    Użytkownik

Ok jeśli coś będzie z tych rzeczy które napisałeś to dam znać

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie