Problem z odpalaniem + filmik

Witam postanowiłem ponownie przedstawić problem ponieważ w poprzednim temacie nie uzyskałem odpowiedzi a więc tak problem dotyczy odpalania na zimnym silniku lub po przestoju dłuższym niż 20min po jeździe co widać na tym filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=uRlb-nkfpG4&feature=youtu.be

Co robiłem: zawory wyregulowane na ssący 0.05 wydechowy 0.06, rozrząd ustawiony,gaźnik wyregulowany,filtr paliwa i powietrza czyste, świeca ngk r nowa a problem występuje nada przebieg 1700km wszystko seria. Proszę o pomoc.

Piszesz że gaźnik wyregulowany, a moim zdaniem to właśnie wina gaźnika. Też tak miałem jak kupiłem od drugiej osoby skuter z rozregulowanym gaźnikiem. Palił za dużo, na zimnym nie zawsze odpalał za 1 razem i wykręcał się sam na chwilę do 4000 obrotów.

Zakręć śrubkę mieszanki ( ta śrubka ze sprężynką lub ta śrubka po lewej od obrotów, zależy jaki gaźnik) i odkręć początkowo na 1 obrót. Potem zwiększ mu obroty tak żeby utrzymywał 1500-2500 obrotów. Prawdopodobnie będzie się dusił na 1 obrocie mieszanki lub gasł, dlatego stopniowo odkręcaj mieszankę o 1/4 obrotu zmniejszając obroty i tak aż do momentu, kiedy obroty będą na stałym poziomie, koło nie będzie się samo kręcić i po przygazowaniu ładnie będzie schodził z obrotów.
Generalnie po uruchomieniu skutera powinien się kulać na 1500-1700 obrotach po przygazowaniu 2500-2700 lub dłuższej jeździe na postoju.

No właśnie gaźnik reguluje nie pierwszy raz ponieważ skuterek palił o tyku i od pierwszego kopa i bez różnicy czy zimy czy ciepły i właśnie po mojej regulacji a teraz nic to nie daje czy ma więcej dane paliwa czy powietrza problem ten sam ale dzięki za rady:) ktos ma jeszcze jakis pomysł?