Problem z odpalaniem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem z odpalaniem

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DooOminO DooOminO 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #106293 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe dominik0016
    dominik0016
    Użytkownik

Witam
    posiadam skuter peugeot vivacity 70cm. Mam taki problem że skuter podczas jazdy czasem się dusił i mulił (spadały mu obroty, chodził tak jak by stał) gdy dodawałem gazu nic się nie działo ale po kilku sekundach wszystko wracało do normy, aż pewnego razu po odpaleniu i przejechaniu kilku metrów zaczął się dusić i zgasł i nie mogłem go odpalić. Rozebrałem gaźnik i przeczyściłem ale to nic nie dało. Zauważyłem że gdy rozkręcałem gaźnik nie było w nim paliwa (podczas poprzednich czyszczeń gaźnika zawsze znajdowało się w nim paliwo).
    Po zamontowaniu gaźnika skuter nie odpalał, i nie zaciągał paliwa do gaźnika, w sklepie powiedzieli mi że padł elektrozawór ssący i dlatego nie zaciąga paliwa do gaźnika, kupiłem nowy elektrozawór ssący i zamontowałem ale to nic nie pomogło. Przewody paliwowe są drożne bo gdy wciągam powietrze z jednego wężyka to drugim leci paliwo. Już nie wiem co mam robić, bardzo proszę o pomoc doświadczonych kolegów, będę bardzo wdzięczny.

#106295 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Kranik podciśnieniowy sprawdź.

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #106299 Odpowiedź
    dominik0016
    Użytkownik

A gdzie ten kranik podciśnieniowy jest? Jak go sprawdzić?

#106301 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

Pod bakiem 😀 Dmuchając w jeden otwór, powinien zaciągać innym i wypuszczać następnym 😀 Mam nadzieję, że zrozumiałeś, będzie miał 3 wejścia 😛

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]
    #106304 Odpowiedź
    dominik0016
    Użytkownik

No to ten kranik działa bo jak dmucham do jednego przewodu to paliwo leci drugim przewodem

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #106307 Odpowiedź
    DooOminO
    Użytkownik

nie dmuchasz tylko ssiesz 😉

#106308 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe mancur
    mancur
    Użytkownik

😀

#106309 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Vezyr
    Vezyr
    Użytkownik

Haha no ta, pomyliło mi się, musi być podciśnienie, dobrze że Domino błąd zauważyłeś xD

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/miasto4mini.png/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8220/miasto4mini.png[/IMG][/URL]
    #106310 Odpowiedź
    dominik0016
    Użytkownik

Ojj no dobra nie czepiajcie się. Pomoże mi ktoś? Jaka może być przyczyna że skuter nie odpala?

#106314 Odpowiedź
    DooOminO
    Użytkownik

przecież napisałem jaka może być przyczyna braku paliwa a Vezyr Ci opisał gdzie to jest..

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z odpalaniem
Informacje o Tobie: