Problem z odkręceniem wariatora! POMOCY

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z odkręceniem wariatora! POMOCY

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Nie mogę odkręcić wariatora chociaż założyłem blokadę tłoka. Próbuję odkręcić z całej siły klucz się gnie a śruba nie odkręca. Co radzicie oczywiście wcześniej zapsikałem WD40.

Zły dział, przenoszę.

Anonimowy

pojedz do wulkanizacji i ladnie popros pana zeby ci odkrecil kluczem pneumatycznym

Anonimowy

W dobrą stronę odkrecaszł! tnz. w lewo

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Anonimowy

Odkręcam w lewo i nawet nie drgnie. :-/

Anonimowy

Zrób blokadę koła wariatora z łańcucha a nie z blokady tłoka bo ci tłok pęknie. Spróbój odkręcić kluczem nasadowym a nie płaskim.

Anonimowy

Ja nie mam tej zębatki z przodu jak w Peugeot.

Anonimowy

jak nie masz zębatkiż? za wariatorem musisz mieć taki talerz z ząbkami to jak się trochę znasz to zrób blokade waria a jak nie to kup
    a jeśli chodzi o tą blokade tłoka to patrico ma racje bo może ci wał pęknąć
    a te twoje klucze to pewnie kupiłeś w supermarkecie za 5zł bo jakbyś kupił klucze w sklepie z narzędziami to by się nie giął a wario jak najlepiej się odkręca grzechotką

Anonimowy

Jest jeszcze jeden patent, dzieki któremu odkręcisz to…. Zablokuj z drugiej strony magnet, żeby się nei ruszał…. Wystarczy 5 minut roboty i odkręcony (5 minut z przygotowaniem wszystkiego)… Wystarczą 2 zwykłe klucze i coś żeby do mangeta weszło… Tyle…

Anonimowy

Z tyłu mam zębatkę ale jak zrobić tam blokadę a klucze mam NEO więc nie najgorsze.

Anonimowy

poszukaj na forum, by 100 razy o blokadach wariatroa

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie