Problem z odkreceniem pokrywy przekladni…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z odkreceniem pokrywy przekladni…

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam taki proble. Bd teraz wymienial pasek sprzeglo i wario ale nie mogę pokrywy przekładni odkrecic. Wszystkie śruby odkrecone a ona nie chce zejsc… Sciagac z kopka czy bezł

Anonimowy

Pokrywa schodzi razem z kopką, a odkręciłeś tą śrubę pod kopnikiem?? Nie wiem czy dekiel nie trzyma się jeszcze na kołkach.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

Tak z kopka i bez probwalem… Nawet mlotkiem probowalem sciagnac ale cos ja wessalo i nie wiem jak sciaganc

Anonimowy

za kopką masz jeszcze śrubę chyba, jak odkręciłeś to widać się zapiekła, musisz kombinować, rozruszaj ją jakoś.

Anonimowy

ej to nie kopka chyba raczej pokrywa nie była długo odkręcana i zapiekła się , musisz wziąć płaski śrubokręt i w pobliżu tulei walić w szczelinę z dwóch stron .

Kopka, a śruba pod kopką to co innego. jacob555

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Młotkiem pobij po bokach tylko delikatnie żeby nie pękłą i powinna zejść

Anonimowy

nie byla odkrecana od 11 lat wiec wiesz… ok sprubuje i napisze jak poszlo dzieki…

Anonimowy

to daj na ranty troszkę wd40 powinno pomóc 😉
    więcej daj go w miejsca gdzie były śruby i gdzie są tulejki 😉

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie