Problem z obrotami Zumico Eos

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem z obrotami Zumico Eos

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Loderslaus Loderslaus 7 lata temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Loderslaus
    Loderslaus
    Użytkownik

Witam wszystkich. Mam taki problemik mały. Mianowicie wymieniłem cylinder i tłok na 70cc, ponieważ stary się zatarł i teraz wszystko fajnie działa tak jak ma być tylko mam problem z obrotami. Jak daje na full gaz to nie wchodzi płynnie na obroty i dochodzi tak do 6, 6,5 tys obrotów i dalej nie chce próbowałem sam wyregulować gaźnik lecz nie da się go wyregulować na tyle, żeby było dobrze. Jak macie jakieś pomysły proszę o podpowiedź. Pozdrawiam 🙂

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

na nowym chciales krecic 10 tys ?
    po ilu sekundach jest goracy nie do dotkniecia ?cylinder
    dotrzej to pierw okresowym odpalaniem na np.5 minut 30 min przerwy
    tak zeby popracowal w sumie z 1 godziene moze byc za ciasno spasowany
    lub 🙂 zestaw do d ,,,,, duzo duzo za ciezki tlok

4T FOREVER

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Loderslaus
    Użytkownik

Ziomuś nie udzielaj odpowiedzi jak się nie znasz. Chodzi mi głownie o to że nie wchodzi płynnie czyli prawdopodbnie trzeba wyregulować gaźnik ale nie wiem za bardzo jak a przed wymianą to on kręcił na 9tys obrotów

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

🙂 bez komentarza

4T FOREVER

Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

… Po wymianie cylindra, skuter nie wejdzie Ci na max obroty… Odczekaj, przejedź kilkaset kilometrów i wtedy to sprawdzaj. Ciekaw jestem, dlaczego Ci się ten poprzedni zatarł, bo jak widzę co piszesz to mam wrażenie, że z nowym za niedługo będzie tak samo. Pozdrawiam

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Loderslaus
    Użytkownik

Ale on tak raz wchodzi raz nie wchodzi to ma tak być rozumiem? A zatarł się bo jechał bez oleju.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie