Problem z obrotami. Aragon Cpi 70cm.

Witam mam problem z skuterem, mianowicie gdyż skuter stoi na podnóżce to działa na niskich i wysokich obrotach, natomiast gdy wcisnę hamulec(nadal na podnóżce) skuter traci gwałtownie(po prostu nie naturalnie) obroty, po naciśnięciu hamulca również nie wchodzi na wysokie obroty tylko strasznie muli.
Gdy zdejmę skuter z podnóżki jest taki sam efekt ja z wciśniętym hamulcem czyli bardzo go muli i jedzie max. 10km/h. Gdy jadę z górki skuter jedzie normalnie, lecz już na prostej drodze jedzie 10km/h.
Został w nim wymieniony cylinder, wariator, filtr. Przed wymianą skuter działał dobrze. Bardzo prosze o odp., z góry dziękuję. Pozdrawiam Kacper. :)

"...filtr" - Winowajca. Zapewne filtr stożkowy, a dysza nie zmieniona. Wstaw normalny puszkowany filtr i zobacz czy dalej problem się powtarza. Jak dalej będzie problem to szukaj problemu w wariatorze/sprzęgle

Dysza również jest wymieniona. Zapomniałem wymienić :p

Który hamulec wciskasz jak stoi na stopkach? :D
Jaki kolor ma świeca po takiej przejażdżce krótkiej na rozgrzanym silniku?

Tylni. Nie mam pojęcia jak wygląda świeca ale była wymieniana.

jak wciśniesz hamulec tylny i dodasz gazu na maxa to nie ma szans zeby się wkręcił bo tylne koło się nie bedzie kręciło....
Czy skuter rusza już z niskich obrotów?

Skuter rusza z niskich obrotów i zostaje na niskich obrotach, dławi się i jedzie 5-10 km/h.

KRÓTKO mówią za dużo powietrza i mogą być rolki zaciężkie